PozostałeSzafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak zaaranżować garderobę?

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak zaaranżować garderobę?

by

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pokój, w którym trzymamy wszystkie nasze stroje. W ogóle nie musi być to wielkie pomieszczenie, by utrzymać tam stosowny ład. Sprawdzi się ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. Możemy garderobę wówczas odizolować drzwiami przesuwnymi od pokoju i dalej będzie ona dobrze spełniać swoje zadanie.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane ubrania to istotny czynnik, który ma wpływ na wnętrze garderoby. Decyzja o tym, czy potrzeba nam dużo drążków z wieszakami, regałów czy szuflad, uzależniona jest od tego, jakiego rodzaju ubrania posiadamy. Decydując o meblach do garderoby musimy pod uwagę wziąć też to, czy potrzebne nam dodatkowe miejsce na przeróżne sprzęty, takie jak żelazko lub deska do prasowania.

W sytuacji, gdy garderoba będzie zajmować niedużo miejsca, bardzo dobrym wyborem jest kupno szafy na wymiar. Jest to świetny sposób na zwiększenie miejsca na swoje rzeczy oraz inne przedmioty. Dobrze jest rozważyć kupno mebli na wymiar firmy Komandor, która słynie z produkcji bardzo dużych szaf ubraniowych. Pakowna szafa narożna też jest bardzo dobrym pomysłem, a także zwiększy miejsce na swoje rzeczy.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Doskonałym wyborem na powiększenie powierzchni użytkowej garderoby jest wstawienie do niej drzwi przesuwnych, nawet jeśli jest to oddzielny pokój. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do uchylenia tradycyjnych drzwi. Możemy zdecydować się na gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać również o właściwe oświetlenie garderoby. Musi ono dochodzić do wszystkich półek, a także zakątków pokoju. W związku z tym, gdy nasza garderoba to spory pokój, musimy zadbać, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia najlepszym wyborem są LED-y. Nie tylko wykorzystują one mało energii, ale dostępne są przeróżne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w najróżniejszych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ważną część każdej garderoby stanowi lustro. Duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pokój, ale również umożliwi swobodne oglądanie się w trakcie wybierania stroju. W przypadku małego pomieszczenia powinno się zastąpić lustro stojące wiszącym. Rewelacyjną alternatywą dla niedużych pomieszczeń jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce online:

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak zaaranżować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Back to Top